Get Adobe Flash player

Wizyta dzieci z Przedszkola Ekologiczno-Sportowego
MALI ODKRYWCY w Chodzieży.

Dnia 21 maja 2015 r. Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Chodzieży odwiedzili Mali Goście z Przedszkola Ekologiczno-Sportowego. Naszych gości oprócz słodkiego poczęstunku czekały nie lada atrakcje. Dzieci poznały naszą instytucję od podszewki i miały  między innymi okazję zobaczyć stroje i przyrządy używane przez nas do pracy w terenie. Poznały również zasady zachowania się przy zwierzętach dzikich i obchodzenia się z domowymi pupilami. Szczególne zainteresowanie wzbudziła prezentacja Damiana Ostrowskiego dotycząca ptaków, ich metod kamuflażu oraz sposoby naśladowania ptasich głosów.

Wszystkim dzielnym przedszkolakom wręczono
CERTYFIKATY MAŁEGO MIŁOŚNIKA ZWIERZĄT.

KOMUNIKAT
POWIATOWEGO LEKARZA WETERYNARII  W CHODZIEŻY

z dnia 13 marca 2020 R.

Szanowni Państwo. Z uwagi na zagrożenie związane z rozprzestrzenianiem się koronowirusa, zwracam się z apelem, aby ograniczyć bezpośrednie wizyty w Inspektoracie w Chodzieży. Zachęcamy wszystkich klientów, aby wszelkie sprawy dotyczące tut. urzędu w miarę możliwości załatwiali za pośrednictwem skrzynki e –PUAP, poczty tradycyjnej, elektronicznej lub telefonicznie. Wszelkie dane kontaktowe są dostępne pod adresem: http://piw-chodziez.pl oraz dokumenty do pobrania dostępne są w zakładce dokumenty do pobrania.

Profil zaufany e-Puap można założyć za pośrednictwem bankowości elektronicznej oraz na stronie https://www.gov.pl/web/gov/zaloz-profil-zaufany.